Nasza cela - Forum dla ludzi z charakterem, zakonników i pustelników
Maj 19, 2024, 09:58:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Małkowski: nie ustąpię  (Przeczytany 2068 razy)
naszacela
Użytkownik
**
Wiadomości: 51


« : Lipiec 30, 2008, 18:21:45 »


LIST PREZYDENTA OLSZTYNA ZZA KRAT

Jestem niewinny - przekonuje zza krat Małkowski
TVN24Podejrzany o gwałt prezydent Olsztyna przekonywał zza krat radnych swojego miasta o swojej niewinności. - Nie jestem przestępcą, tylko ofiarą pomówień. Nie zrezygnuję z urzędu - pisał w liście Jerzy Małkowski, ktory od marca przebywa w białostockim areszcie.
Podejrzany o gwałt i molestowanie seksualne urzędniczek, Małkowski nie chce zrzec się funkcji prezydenta miasta.

'Nie popełniłem czynów, o które jestem oskarżany. Nie jestem przestępcą, ale ofiarą pomówień" - napisał w liście, który w środę trafił do rąk radnych Olsztyna, obradujących na sesji. List sygnowany był odręcznym podpisem "Prezydent Miasta Olsztyn".

Ponieważ debaty o nim nie było w planie sesji, prowadzący obrady Waldemar Żakowski odczytał go po formalnym jej zakończeniu, a radni oficjalnie nie rozmawiali o jego treści.
Zapisane
naszacela
Użytkownik
**
Wiadomości: 51


« Odpowiedz #1 : Lipiec 30, 2008, 18:22:02 »

"Sarkazm i kpina"

"Z uwagą i poczuciem odpowiedzialności zapoznałem się z państwa apelem o dobrowolne zrzeczenie się urzędu prezydenta miasta" - napisał Małkowski - "Moja w tym stanie prawnym i faktycznym rezygnacja byłaby niczym innym jak tylko potwierdzeniem oczywistej nieprawdy w kwestii oceny wykonania budżetu za 2007 rok - budżet został zrealizowany bardzo dobrze" - próbował tłumaczyć prezydent Olsztyna.

- On uważa, że chcemy go pozbawić mandatu za brak absolutorium, a nie za czyny, o które jest oskarżany - dziwi się Jarosław Szostek, z klubu "Ponad podziałami".

Wątpliwości nie ma także szef radnych klubu PiS Grzegorz Smoliński. - Czuję tu sarkazm i kpinę - ocenia. Jego zdaniem, Małkowski zrobi wszystko, by nie stracić prezydenckiego fotela.

eq//gak
Zapisane
naszacela
Użytkownik
**
Wiadomości: 51


« Odpowiedz #2 : Grudzień 14, 2008, 20:42:50 »

 Każdy wyrok musi być w jakiejś sensownej proporcji. Minister oczywiście nie może takich rzeczy mówić, ale wyrok rujnujący finansowo, wywłaszczający z mieszkania - to jest przesada i temu jestem przeciwny - powiedział Stefan Niesiołowski w programie "Kawa na ławę" w TVN24.
- Ten wyrok jest nieproporcjonalny i do winy i do innych wyroków w podobnych sprawach - dodał wicemarszałek Sejmu.

Podobnego zdania jest Marek Jurek. - Sędziowie powinni zważyć, ile kosztuje reklama. Ale to nie jest problem Ziobry, bo każdą partię stać na sfinansowanie czegoś takiego - dodał Jurek.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

watahaczarnegoksiezyca akamegariw world-rpg draco siedemwatah